Tiyatro4, tasarımlarını sahneye taşımayı ve oyunlarını seyirci ile buluşturmayı amaçlayan bir oluşumdur. Her projede yeni sanatçılarla çoğalarak dinamik kalmayı ve kollektif bir yapıyla ortak üretimde bulunmayı hedefler.
Tiyatro4 ekibi; çağdaş metinleri ve bu metinlerin yorumlarını, kendine özgü olmanın yöntemlerini, söylemlerini seyirciye evrensel bir dille aktarmanın yollarını arar ve bu süreçlerin sonuçlarını seyircisi ile paylaşır.
Deneyim, yetenek ve birikimlerini Tiyatro4’te buluşturanlar : Derya Efe Uluca, Kağan Uluca, Polat Canpolat, İlker Şahin, Alpgiray Kelem, Doruk Ordu, Aytunga Atatoprak, Nilay Gök, Uğur Engin Deniz, Oben Fıstıkoğlu, Erdem Tunalı, Nazlı Doğan, M. Nazlı Özeker, Özgür Deniz Kaya, Görkem Kara, Utku Gücoğlu, Timur Kızılkaya, Fide Türkmen, Zehra Özer, Hale Eryılmaz, Ayşe Tekeli, Deniz Erbige, Burak Talı, Ulvi Kahyaoğlu ve Rahmi  Savran

teşekkürler

Bu ekibe ve tiyatromuza güvenen, destekleri ile Tiyatro4’e yeni yollar açan ve yolunda ilerlemesine katkıda bulunan isimlerini her zaman sevgi ve saygıyla andığımız destekçilerimiz. Olmasaydınız yapamazdık.

Özay Kora, Ömür Tokgöz, Yelda Telciler, Suat Çağlayan, Yalım Akın, Bahar Efe, Necip Şen, Özlem Baykal, Ulaş Deniz, Onur Acımaz, Mertcan İçten, Türker Özşekerli, Cenk Uniş, Yılmaz Şen, Unis Academy, SNF Medikal, Mavi Piksel İnternet Çözümleri, Egemen Medikal, Sahne İşleri, Farfisfon Ses Işık Sistemleri, Roset Pastaevi, Eco Dry Kuru Temizleme, Bornova Belediyesi, Ortak Sahne, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı, İzmir Fransız Kültür Merkezi, Tiyatro Nienor, Garajistanbul, Ümit İnci Elbirlik, TiyatroGuide, Mitos Boyut Yayınları, Kınay Production, Atölye açıKapı…